نتایج جستجو برای عبارت :

واکسیناسیون و  مدیکال برندگان لاتاری

سلامبرندگان مسابقه دی 13968 مشخص شدنداگر می خواهید برنده مسابقه زمستان 1398 باشید به نشانی زیر مراجعه کنید:http://eaes.ir/2020/02/16/%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87-%d9%85%db%8c%d9%84%d8%a7%d8%af-%d8%ad%d8%b6%d8%b1%d8%aa-%d9%81%d8%a7%d8%b7%d9%85%d9%87-%d8%b2%d9%87%d8%b1%d8%a7-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87/
با سلام و تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
به علت تمدید زمان قرعه کشی در بعضی از شهر ها به زودی اسامی قرعه کشی در سایت و کانال قابل مشاهده است.

اسامی برندگان قرعه کشی روزنامه دیواری به تفکیک استان در لینک های زیر قابل مشاهده است.
اسامی برندگان استان هرمزگان
اسامی برندگان استان کردستان (قروه)
.....
.....
.....
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
این باشگاه در سال ۱۸۸۲ با نام هاتسپر اف.سی. شروع به فعالیت کرد و قبل از آنکه به لیگ دسته دوم فوتبال راه یابد، تا سال ۱۹۰۸ درلیگ جنوب بازی می‌کرد. قبل از این پیشرفت، آن‌ها جام حذفی انگلستان در سال ۱۹۰۱ به خانه بردند تا اولین باشگاه غیر حرفه‌ای باشند که این جام را صاحب می‌شود.
پس از آن، تاتنهام اف ای کاپ را هفت بار دیگر، لیگ را دو بار، جام اتحادیه را چهار بار، جام یوفا را دوبار و جام برندگان جام را یک بار به دست آورد. با قهرمانی در جام برندگان جا
اسامی برندگان چهلمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه از یکم شهریورماه سال 97 آغاز و آخرین مهلت سپرده پذیری جهت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی و بهره مندی از جوایز آن، 31 مردادماه امسال بود.
ادامه مطلب
این پاورپوینت در 26 اسلاید طراحی واسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از نحوه شکل گیری جایزه صلح نوبل،نوبل و ریاضیات،برندگان جایزه صلح نوبل چگونه مشخصمی شود،قسمت های جایزه نوبل،مطالبی در مورد برندگان جایزه صلح نوبل،حادثه میانمار و جایزه صلح نوبل و سایرمطالب مفید و ارزنده در مورد جایزه صلح نوبل که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
اسامی برندگان سی و سومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک می توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
ادامه مطلب
توزیع رشته‌ای: جایزه نوبل معتبرترین جایزه‌ای است که در شاخه‌هایی از علم به محققان آن شاخه‌ها تعلق می‌گیرد؛ این جایزه برای اولین بار در سال 1901 به محققان 6 شاخه از علم تعلق گرفته است؛ «اقتصاد» یکی از علومی است که هر سال به برترین محققان آن جایزه نوبل تعلق می‌گیرد. در کنار اقتصاد، به 5 شاخه دیگر از جمله «پزشکی»، «فیزیک»، «شیمی»، «ادبیات» و «صلح» جایزه نوبل تعلق می‌گیرد.
پراکندگی جنسی: بیش از 90 درصد از کل برندگان جایزه نوبل تا به امروز مرد و
خب ، باید بگم که شکست سختی بود.نمی دونم چرا با این که پیش پا افتاده است و اهمیت چندانی نداره ، این قدر سر خورده شدم!
قضیه از این قراره که توی یه مسابقه ی کتاب خوانی شرکت کرده بودم و فکر می کردم که حتما برنده می شم و اگه اول نشم حداقل آخر می شم.ولی حالا که اسامی برندگان رو اعلام کردن می بینم که من برنده نشدم.یه شکست به شکست هایی که تا حالا خوردم افزوده شد!
خیلی خوشحال بودم که بعد از مدتی می تونم بگم که توی یه مسابقه برنده شدم ولی خب نشد دیگه.نمی دونم
واکسیناسیون و  مدیکال برندگان لاتاری:
سفارت برای تمامی افراد حاضر در سفارت جهت انجام مصاحبه، نیاز به تایید مدارک پزشکی توسط پزشک معتمد سفارت (Panel Physician) دارد. مدارک پزشکی یا مدیکال لاتاری طبق شرایط زیر برای هر فرد بایستی تهیه گردد:
ابتدا به واحد واکسیناسیون انستیتو پاستور ایران در تهران و یا مراکز هلال احمر در شهرستان ها مراجعه کرده و اقدام به تزریق واکسنهای مربوط به هر فرد نمایید. در زمان مراجعه به انستیتو پاستور به مسئول واکسیناسیون بگوی
به گزارش حوزه سینما و تلویزیون گروه فرهنگی هنری عصرحباد؛ برندگان قسمت های سیزدهم و چهاردهم مسابقه «عصر جدید» ساعت ۲۲:۳۰ امشب از شبکه سه سیما اعلام می شوند.
در قسمت سیزدهم داوران، وحید آقاجری و دختران نینجا را به عنوان برگزیده انتخاب کردند. همچنین در قسمت چهاردهم هم داوران گروه عروسک های غول پیکر و فاطمه عبادی را برگزیدند که حالا باید منتظر نظر نهایی مردم بمانیم.
گفتنی است دور دوم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روزهای یکشنبه و دوشنبه پخش می‌ش

با معرفی برندگان جایزه شعر فوروارد برندگان آن در سه بخش شناخته شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت جایزه، جایزه معتبر شعر فوروارد ۲۰۱۹ برندگان خود را در سه بخش معرفی کرد.
فیونا بنسون ‌شاعری از ‌ویلتشایر به عنوان شاعر برنده بخش بهترین مجموعه شعر جوایز فوروارد ۲۰۱۹ انتخاب شد تا جایزه ۱۰ هزار پوندی این بخش را از آن خود کند.
وی برای مجموعه شعر «سرگیجه و روح» که ششمین مجموعه شعری است که منتشر کرده، این جایزه را از آن خود کرد.
سال ۲۰۱۸ بن
شایان ذکر است که ارزیابی جهانی MIKE: Most Innovative Knowledge Enterprise در 8 محور یکپارچه با پوشش سطوح مختلف سازمان در 3 حوزه ساختار، منابع انسانی و ارتباطات و با تمرکز بر ارزش‌آفرینی سازمان مبتنی بر 3 مؤلفه دانش، نوآوری و سرمایه فکری و در 4 مرحله ارزیابی توسط کمیته بین‌المللی داوران از کشورهای سوئد، آلمان، انگلستان و رومانی انجام گرفته است.
از دیگر برندگان جایزه جهانی MIKE در سال 2019 می‌توان به Cinopec از کشور چین (بزرگ‌ترین شرکت پالایش نفت، گاز و پتروشیمی جهان)
ثبت نام لاتاری گرین کارت هر سال از اواسط مهر شروع و تا اواسط آبان به مدت سی روز ادامه می یابد. اگر در این بازه زمانی موفق به ثبت نام لاتاری گرین کارت نشوید، فرصت این دوره را از دست داده اید و باید منتظر سال بعد باشید.
شرایط ثبت نام لاتاری
داشتن تابعیت یکی از کشورهای مجاز شرکت کننده در لاتاری.
داشتن مدرک ۱۲ سال تحصیل کامل (معادل دیپلم) یــا دو سـال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته که این شغل نیاز به حداقل دو سال آموزش داشته باشد.
برنده شدن در لاتاری
در
ثبت نام لاتاری گرین کارت هر سال از اواسط مهر شروع و تا اواسط آبان به مدت سی روز ادامه می یابد. اگر در این بازه زمانی موفق به ثبت نام لاتاری گرین کارت نشوید، فرصت این دوره را از دست داده اید و باید منتظر سال بعد باشید.
شرایط ثبت نام لاتاری
داشتن تابعیت یکی از کشورهای مجاز شرکت کننده در لاتاری.
داشتن مدرک ۱۲ سال تحصیل کامل (معادل دیپلم) یــا دو سـال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته که این شغل نیاز به حداقل دو سال آموزش داشته باشد.
برنده شدن در لاتاری
در
بنابر خبرهای
اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،بعد از اجرا کردن طرح سیم کارت
های  1000 و قرعه کشی موتور هزار به ارزش
1000 میلیون ریال توسط این شرکت،اسامی برندگان را اعلام شد.برندگان هفته های اول و
دوم این قرعه کشی به ترتیب از استان خوزستان و فارس غلام عباس دورقی نژاد و احمد
طاهری می باشند.

همراه اول مصادف
با اولین شنبه مرداد ماه 1396 مشترکانی را که در طول هفته دارای بسته آلفا پلاس
باشند درقرعه کشی شرکت می‌دهد. باید بدانید که این قرعه‌کشی به مدت
جام حذفی فوتبال ایران نام مسابقات حذفی فوتبال در ایران است. این جام در بزرگداشت و یادبود آزادسازی خرمشهر با عنوان "یادواره آزادسازی خرمشهر" برگزار می‌شود. به همین مناسبت نیز در سالیان اخیر بازی پایانی (فینال) این مسابقات در شهر خرمشهر و ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار میشد.
هم‌اکنون فدراسیون فوتبال ایران این جام را به صورت تک‌حذفی و تک بازی برگزار می‌کند و یکی از سهمیه‌های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام ح
پیش بینی من از برندگان اسکار
بهترین فیلم:
فیلم 1917
بهترین کارگردان:
سم مندس برای فیلم 1917
بهترین بازیگر زن:
رنی زلوگر برای فیلم Judy
بهترین بازیگر مرد:
واکین فینیکس برای «جوکر»
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
برد پیت برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
لورا درن برای فیلم Marriage Story
بهترین طراحی لباس:
فیلم Little Women
بهترین تدوین صدا:
فیلم 1917
بهترین میکس صدا:
فیلم Ford v Ferrari
بهترین انیمیشن کوتاه:
Hair Love
بهترین تدوین:
The Irishman
بهترین موسیقی مت
 اوممم نمدانم یادتون هست یانه ولیی چند وقت پیش ی کلیپ گذاشته بودم و گفتم هر کسی خندش نگرفت بهم بگع شادی و خوشمزه تنها کساییی بودن که خنده شون نگرفته بود اینه که این جایزه هارو براشونن بگذاشتمم امیدوارم خوششون بیادد.

ادامه مطلب
به اطلاع اعضای محترم می رسانم جهت شرکت در بخش آنلاین جشنواره کتابخانی رضوی سیستم کامپیوتری و منابع مسابقه در دسترس شما گرامیان قرار دارد.
در بخش پویش کتابخوان رضوی می توانید با ضبط یک فیلم کوتاه در موضوعات مرتبط با مسابقه و ارسال آن به دبیرخانه جشنواره، یکی از برندگان جشنواره رضوی باشید.
گزارش توسط مهندس متین > بخش سیاسی سایت

از مجموع ۱۲۳ هزار میلیارد تومان یارانه پنهان بنزین، حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان سهم سه دهک پایین (کم درآمد) و حدود ۶۷ هزار میلیارد تومان سهم سه دهک بالا (پردرآمد) بود؛ یعنی سه دهک بالا حدود شش برابر بیشتر از سه دهک پایین از یارانه‌های بنزین نفع می‌بردند.
ادامه مطلب
پرونده ویژه جشنواره ۳۸ ام فجر؛
با به پایان رسیدن جشنواره فیلم فجر و اعلام برندگان سیمرغ‌ها، حالا دوباره سال جدید سینمای ایران با اکران چند فیلم تازه شروع شده و کارشناسان می‌توانند تصویر بهتری از وضعیت یک سال آینده سینماهای کشور را در ذهن مجسم کنند. از آن‌جایی که جشنواره فجر آیینه‌ای از سینمای جریان اصلی ایران محسوب می‌گردد، حدس زدن ویژگی‌های مهم سینمای ایران در یک سال آتی کار چندان دشواری نخواهد بود.
البته فراموش نکنیم که تاریخ نشان د
فهم توسعه و کاهش فقر 
(از منظر نوبلیست‌های سال ۲۰۱۹)

مهمترین یافته برندگان نوبل اقتصاد سال ۲۰۱۹ این بود که یک تئوری خوب ممکن است برای کشف مکانیسم‌های احتمالی فقر و راه‌های موثر مبارزه با آن بسیار مهم باشد. اما برای هدایت سیاست کافی نیست. 

در حالی که تئوری می‌تواند انگیزه‌های خاصی را مشخص کند اما قدرتمند بودن راهکارها در عمل را بیان نمی‌کند. به عبارتی آنها به این یافته رسیدند که در راستای کاهش فقر یک راه کلی وجود ندارد بلکه باید با ا
خاطراتی از ابهیجیت بنرجی (یکی از برندگان نوبل اقتصاد امسال):

امیر کرمانی دانشیار دانشگاه برکلی 

در طول دوران دکترا، درس اقتصاد کلان توسعه بنرجی یکی از بهترین درس‌هایی بود که داشتم. موضوع اصلی آن درس بررسی مدل‌های اقتصاد کلان و سیاست‌های بهینه توسعه‌ای در شرایطی که بازار کالا، بازارهای مالی و بازار کار دچار اعوجاج هستند بود. 

ادامه مطلب
  عکسهای شبنم مقدمی در بیستمین جشن خانه سینما
جدیدترین تصاویر شبنم مقدمی در جشن خانه سینما سال ۹۷
آیین پایانی بیستمین جشن سینمای ایران یا همان جشن خانه سینما امروز  ۱۰
شهریور ماه به منظور اهداء تندیس‌ های خانه سینما به برگزیدگان این رویداد
بزرگ سینمایی برگزار شد . در این مراسم برندگان رشته‌ های مختلف که توسط
داوران انجمن عالی هنر ها و فنون سینمایی برگزیده شده‌ بودند معرفی و با
اهداء لوح تقدیر و تندیس‌ های جشن سینما مورد تقدیر قرار گرف
ثبت نام لاتاری گرین کارت ارزان ترین و میشه گفت بهترین روش مهاجرت قانونی به امریکاست به همین دلیل متقاضیان زیادی دارد، لاتاری یار به عنوان تیم تخصصی ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا در این چند سال پاسخگوی تماس ها و پیام های زیادی در شبکه های اجتماعی راجع به مسائل پیرامون لاتاری بوده است و طبیعی هست که دوستان زیادی قبل از اقدام برای ثبت نام سوالاتی مختلفی داشته باشند.
سوالاتی از قبیل ثبت نام رایگان لاتاری ، دلیل تفاوت نرخی که در مراکز مختلف ثب
به مناسبت عید بزرگ غدیر  مراسم جشنی روز سه شنبه 29 مرداد  در موسسه بیت العباس(ع) برقرار می باشد. در این مراسم مسابقه ای هم همراه با اهدای جوایز به برندگان برگزار می شود. موضوع مسابقه ؛ 40 ویژگی از صفات متقین طبق فرموده ی مولای متقیان علی بن ابی طالب (ع) در خطبه متقین (همام ) و دومین سوال از خطبه ای که در جلسه جشن مطرح می شود می باشد. این جشن از ساعت دو و نیم بعد از ظهر با تلاوت قرآن و زیارت امین الله آغاز می شود.

فیلم ترسناک "زار" که به نویسندگی و کارگردانی نیما فراهی انتخاب شده است توسط Spotlight Horror Awards ، یک مجله مجازی آمریکایی برای فیلم های ترسناک ، به عنوان یکی از برندگان جوایز سال 2017 انتخاب شده است.
فیلم سینمایی نخستین فراهی به عنوان برنده جایزه طلای Spotlight اعلام شد که فیلم های باورنکردنی را با دومین امتیاز برتر از هیئت داوران مسابقه متشکل از متخصصان صنعت تشکیل می دهد: فیلمسازان ، مشاوران مستقل فیلم ، برگزارکنندگان جشنواره فیلم و برنامه نویسان و منت
اولین مسابقه ورزشی داخلی سال 1398 شرکت پایانه ها و مخازن (دو 100 متر)، امروز 8 اردیبهشت برگزار شد که در پایان به ترتیب آقایان ابوالفضل بهمنیاری، عادل افراش و وحید رحیمی نژاد به مقام اول تا سوم دست یافتند.به برندگان علاوه بر جایزه نقدی، لوح قهرمانی و کتاب خاطرات شهید شاهرخ ضرغام اهدا گردید.

نام فیلم: سرباز صفر – Troop Zero | ژانر: کمدی، درام، خانوادگی | تاریخ انتشار: سال 2020
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:37:27 | زیرنویس فارسی: ندارد
حجم: 1.9 گیگابایت + 1 گیگابایت + 561 مگابایت | امتیاز: 7.0 از 10
خلاصه داستان:ماجراهای فیلم در سال 1977 اتفاق می افتد. “جورجیا” (Georgia) دختری است در روستایی زندگی میکند که آرزویش زندگی در جایی خارج از کره زمین است. یک روز ناسا مسابقه ای برگزار میکند تا برندگان را به فضا بفرستند. حالا او گروهی را تشکیل میدهد تا با ک
برندگان جوایز کتاب ملی 2019 اعلام شد! در سخنرانی دلخراش خود برای افتتاح 70مین دوره جوایز کتاب ملی ، مدافع تحسین برانگیز و میزبان لوور برتون اظهار داشت: "این داستان پردازی است که تمدن ما را در کنار هم نگه می دارد." اکثر فینالیست ها اولین بار نامزد شدند ، این یک شب قصه گویی ، داستان های جدید بود - شبی که برندگان داستان های خود را از نحوه رسیدن به آنجا ، مبارزات و الهام بخش ها و مردم در طول مسیر گفتند.
سارا ام بروم ، برنده جایزه جایزه غیرداستانی برای خ
سلام
با استفاده از فایل پیوست شده می توانید در حالتی که هر فرد یک شانس برنده شدن دارد قرعه کشی انجام دهید. بدین منظور کافیست در لیست سمت راست شماره هر فرد و مشخصات آن را وارد کنید. با مشخص کردن تعداد برندگان به صورت اتوماتیک از لیست وارد شده به تعداد برنده ای که مشخص کرده اید به تصادف انتخاب می شوند و در لیست سبز رنگ نمایش داده می شوند.

دریافت فایل اکسل قرعه کشی  
 نوشته‌های شخصیِ قدیمی ام را نگاه میکنم . میرسم به یک یادداشت در چهارم تیر ماه ۹۷ ، که بعد از مشاهده‌ی دقایق آخرِ بازی پاناما _انگلیس در جام‌جهانی نوشته‌ام . معمولا اگر وقت و حوصله داشته باشم ، دقایق آخر مسابقات را نگاه میکنم . دیدن چهره‌ی شادِ برندگان همیشه برایم لذت‌بخش است . یادداشت از این قرار بود : " کاش من اون پانامایی بودم که بعد از ۶ تا گل خورده از انگلیس ، از زدن یه دونه گل اش انقققدر خوشحااال میشه و شادی میکنه که گزارش‌ گر میگه انگا
سلام خدمت همه عزیزان
برای شرکت در مسابقه کتابخوانی سه دقیقه در قیامت لطفا مطالب زیر را مطالعه فرمایید.
این مسابقه به صورت 25 عدد سوال تستی می باشد

تهیه منبع سوالات:
روش اول: خریداری اصل کتاب
گروه فرهنگی جهادی فؤاد لارستان
شماره تماس: 09393791484
اینستاگرام: foad.grp
تحویل درب منزل (فقط شهر لار)

روش دوم: خریداری فایل PDF
از طریق سایت طاقچه

سوالات مسابقه:
دانلود از لینک زیر (بر روی کلمه دانلود سوالات زیر کلیک نمایید.)
دانلود سوالات
سوالات بصورت فای
راهنمای برندگان گرین کارت آمریکا 2020
ضمن عرض تبریک به شما برندگان خوش شانس لاتاری سال ۲۰۲۰، لازم به ذکر است مراحل زیر را به دقت مطالعه بفرمائید. قبل از هر اقدامی باید اطلاعات لازم و کافی پس از برنده شدن گرین کارت را کسب کنید. به همین دلیل در این مقاله تمامی مراحلی که باید پس از اعلام نتایج لاتاری انجام دهید، شرح داده شده است. با ما همراه باشید.
پس از وارد کردن اطلاعات خود در سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC نامه قبولی خود را مشاهده خواهید کرد. همچنین
سلام خدمت همه عزیزان
برای شرکت در مسابقه کتابخوانی سه دقیقه در قیامت لطفا مطالب زیر را مطالعه فرمایید.
این مسابقه به صورت 25 عدد سوال تستی می باشد

تهیه منبع سوالات:
روش اول: خریداری اصل کتاب
گروه فرهنگی جهادی فؤاد لارستان
شماره تماس: 09393791484
اینستاگرام: foad.grp
تحویل درب منزل (فقط شهر لار)

روش دوم: خریداری فایل PDF
از طریق سایت طاقچه

سوالات مسابقه:
دانلود از لینک زیر (بر روی کلمه دانلود سوالات زیر کلیک نمایید.)
دانلود سوالات

سوالات بصورت فا

ضمن عرض تبریک به شما برندگان خوش شانس لاتاری سال ۲۰۲۰، لازم به ذکر است مراحل زیر را به دقت مطالعه بفرمائید. قبل از هر اقدامی باید اطلاعات لازم و کافی پس از برنده شدن گرین کارت را کسب کنید. به همین دلیل در این مقاله تمامی مراحلی که باید پس از اعلام نتایج لاتاری انجام دهید، شرح داده شده است. با ما همراه باشید.
پس از وارد کردن اطلاعات خود در سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC نامه قبولی خود را مشاهده خواهید کرد. همچنین از کیس نامبر (Case Number) و محل مصاحبه خو
وقتی پای فستیوال‌های بزرگ سینمایی به میان می‌آید باید بدانید که اولین فستیوال سینمایی جهان فسیتوال سینمایی ونیز بود که در سال 1932 توسط یک تاجر ثروتمند ایتالیایی به نام جوزپه وولپی و در پاسخ به افزایش محبوبیت فیلم‌های آمریکایی در کشور خود تاسیس شد.رفته رفته فستیوال‌های دیگری در سراسر جهان شکل گرفته که هدف آن‌ها شناساندن و ارج نهادن به فیلم‌هایی بود که در خارج از هالیوود دیده نمی‌شدند، همان هدفی که وولپی در ابتدای تاسیس فستیوال ونیز دا
وقتی پای فستیوال‌های بزرگ سینمایی به میان می‌آید باید بدانید که اولین فستیوال سینمایی جهان فسیتوال سینمایی ونیز بود که در سال 1932 توسط یک تاجر ثروتمند ایتالیایی به نام جوزپه وولپی و در پاسخ به افزایش محبوبیت فیلم‌های آمریکایی در کشور خود تاسیس شد.رفته رفته فستیوال‌های دیگری در سراسر جهان شکل گرفته که هدف آن‌ها شناساندن و ارج نهادن به فیلم‌هایی بود که در خارج از هالیوود دیده نمی‌شدند، همان هدفی که وولپی در ابتدای تاسیس فستیوال ونیز دا
امروزه بسته بندی یکی از ارکان مهم در قیمت گذاری به شمار میرود.همچنین امروزه شاید ظاهر محصول یا همه بسته بندی یکی از تاثیرگذارترین قسمت های یک محصول در جذب مشتری است.بسته بندی مواد خوارکی، هدایای تبلیغاتی مانند سررسید 1399،تقویم رومیزی، فلش ،ست مدیریتی...همگی باید دارای مزیتی باشند که آن خلاقیت بسته بندی میگویند. یافتن بسته‌بندی‌های خاص، خلاقانه و پیشرو در بین قوطی‌های منتخب سال مصرفی‌شده در مجله قوطی‌ساز (The Canmaker) تلاشی با ارزش است. بخصوص
انگشتر حضرت سلیمان با نام انگلیسیِ King Solomon's Ring کتابی درباره رفتارشناسی جانوری برای مخاطب عمومی  بوده و نویسنده کتاب، کنراد لورنتس، برنده جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی و یکی از بنیانگذاران رفتارشناسی جانوری ه که خاطرات تعاملاتش رو با حیواناتی که مورد مطالعه ش بودند با عنوانِ جالبِ "انگشتر حضرت سلیمان" نوشته.نویسنده در مقدمه کتاب، داستان حضرت سلیمان و صحبتش با حیوانات رو تعریف کرده و ابتدا از تحریف کتاب مقدس و تبدیلِ "صحبت از مرغان و جانورا

اولین دوره لیگ کتابخوانی هم اندیشان در دانشگاه
این لیگ شامل 4 مرحله ست... و همه میتونن تو این مسابقه شرکت کنن☺️
حتی فارغ التحصیلان، اساتید و کارکنان دانشگاه....
برندگان هر مرحله به مرحله بعدی راه پیدا میکنن
اما....هیچ کس دست خالی از این مسابقه خارج نمیشه
شرایط شرکت در مرحله اول لیگ : از 3 تا از تاثیرگذارترین کتاب هایی که خوندین عکس بگیرید و علت تاثیرگذاری کتاب ها رو برای ما توضیح بدید
مهلت ارسال آثار : تا 1 فروردین 99
برای ثبت نام و اطلاع از شر
من یه ویژگی یکی از دوستام رو که خیلی دوست دارم اینه که خیلی با خودش رو راسته و اصول زندگی اش (فارغ از درستی و غلط بودن) کاملن شفافه و نتیجه این که راحت می تونه قصایا و گزاره ها رو مبتنی بر اصول گسترش بده. همین باعث میشه به عنوان مثال، تصمیم گیری های خیلی راحت تری در مقایسه با من داشته باشه.
با این حال این شفافیت برای من وجود نداره و وقتی نگاه می کنم، حس می کنم اصول و خط قرمز هام در عمل خیلی منعطف ان. یعنی خیلی کارا رو اگه انجام ندادم ممکنه فقط به خا
من یه ویژگی یکی از دوستام رو که خیلی دوست دارم اینه که خیلی با خودش رو راسته و اصول زندگی اش (فارغ از درستی و غلط بودن) کاملن شفافه و نتیجه این که راحت می تونه قصایا و گزاره ها رو مبتنی بر اصول گسترش بده. همین باعث میشه به عنوان مثال، تصمیم گیری های خیلی راحت تری در مقایسه با من داشته باشه.
با این حال این شفافیت برای من وجود نداره و وقتی نگاه می کنم، حس می کنم اصول و خط قرمز هام در عمل خیلی منعطف ان. یعنی خیلی کارا رو اگه انجام ندادم ممکنه فقط به خا
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حبیب آباد، فر
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، امام جمعه حبیب آباد، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسل

بسیاری از همراهان محراب نقش خواهان بکارگیری بهترین فرش سجاده ای برای مساجد و نمازخانه های خود هستند. ولی آیا فکر می‌کنید بتوان با دیدن یک سجاده فرش جنس آن را حدس زد؟ و به میزان شانه فرش پی برد؟ و بهترین فرش سجاده ای مسجد را تشخیص داد؟
ما فرصت را غنیمت شمرده؛ برای این منظور مسابقه " بهترین فرش سجاده ای مسجد " را ترتیب دادیم؛ تا هم مقایسه‌ای بین انواع سجاده فرش ها ترتیب دهیم و هم اطلاعات عمومی شما را محک بزنیم. برای برندگان هم جوایز ویژه ای در
    به مناسبت هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی که در مرداد 97 برگزار شدبه قید قرعه به 8 نفر جوایزی از طرف شهرداری شهر مزرعه کتول به افراد برگزیده در شب میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و  امام جعفرصادق (ع) در مسجد صاحب الزمان(عج)مزرعه کتول اعطا شد.
خب جشنواره فجر امسال هم تمام شد و مثل هر سال پر از حاشیه بود. امسال اختتامیه اسکار را هم تیکه ای دیدم.قبل از معرفی برنده ها مجری اسکار از پشت میکروفون جهانی گفت:
لطفا وقتی اسامیتان را اعلام کردیم،بیاین بالا و بعد از گرفتن این جایزه کوچیک یک تشکر کنید و بروید.لطفا پشت میکروفون از سیاست و مشکلات جهانی حرف نزنید ،چون شما هیچ علمی درباره سیاست و جهان ندارید.
ایکاش مجری جشنواره فجر هم همین جملات را قبل از اعلام برندگان می زد تا هر بازیگر و کارگردان
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...

بسیاری از همراهان محراب نقش خواهان بکارگیری بهترین فرش سجاده ای برای مساجد و نمازخانه های خود هستند. ولی آیا فکر می‌کنید بتوان با دیدن یک سجاده فرش جنس آن را حدس زد؟ و به میزان شانه فرش پی برد؟ و بهترین فرش سجاده ای مسجد را تشخیص داد؟
ما فرصت را غنیمت شمرده؛ برای این منظور مسابقه " بهترین فرش سجاده ای مسجد " را ترتیب دادیم؛ تا هم مقایسه‌ای بین انواع سجاده فرش ها ترتیب دهیم و هم اطلاعات عمومی شما را محک بزنیم. برای برندگان هم جوایز ویژه ای در
این مراسم که در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۰ معادل با ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ راس ساعت ۰۳:۰۰ بامداد (به وقت تهران) برگزار خواهد شد، بستری مهم برای رقابت آثاری مثل «جوکر»، «The Irishman»، «روزی روزگاری در هالیوود» و «Parasite» خواهد بود تا بهتر از همیشه خودشان را بسنجند. نکته جالب این لیست هم شباهت بسیار زیادش با گلدن گلوب است، هرچند معلوم نیست برندگان هم یکی باشند.
در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزدهای اسکار 2020 را به تفکیک دسته‌بندی‌ها مشاهده کنید:
بهترین فیلم سینمایی
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، امام جمعه حبیب آباد، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسل
 جزئیات آزمون فراگیر ارشد پیام‌نور

تمدید مهلت پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌ها

تصویب درس میان رشته‌ای «رایانش اجتماعی» برای نخستین بار در دانشگاه تهران

هدست واقعیت افزوده "مجیک‌لیپ" بروزرسانی می‌شود

بررسی تعامل میان ژن‌ها با کمک یادگیری عمیق

برندگان نوبل فیزیک، شیمی و پزشکی جوایز خود را دریافت کردند

مسیریاب ویز و اعلام راه‌های برف‌روبی نشده

ارائه نخستین مدل ۳بعدی از بافت عصبی

مشاهده اختلال عملکرد مغ
 جزئیات آزمون فراگیر ارشد پیام‌نور

تمدید مهلت پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌ها

تصویب درس میان رشته‌ای «رایانش اجتماعی» برای نخستین بار در دانشگاه تهران

هدست واقعیت افزوده "مجیک‌لیپ" بروزرسانی می‌شود

بررسی تعامل میان ژن‌ها با کمک یادگیری عمیق

برندگان نوبل فیزیک، شیمی و پزشکی جوایز خود را دریافت کردند

مسیریاب ویز و اعلام راه‌های برف‌روبی نشده

ارائه نخستین مدل ۳بعدی از بافت عصبی

مشاهده اختلال عملکرد مغ
عصر روز سه شنبه 1398/2/31 اختتامیه هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور برندگان و مهمانان گرامی در محل کتابخانه شهید علمدار ساری برگزار گردید.در این برنامه دو کتاب زندگی نامه چهارده معصوم علیهم السلام(زندگانی امام حسن مجتبی) و هشت قصه از امام جواد(از سری کتابهای منابع نهمین دوره جشنواره رضوی)، توسط اعضا معرفی گردید و در ادامه توضیحاتی در خصوص منابع و نحوه شرکت در این دوره از جشنواره  ارائه شد. در پایان به منتخبین سال گذشته هدایایی به رسم
جوایز نفرات برتر :
نفر اول : 60/000 تومان 
نفر دوم : 25/000 تومان
نفر سوم : 15/000 تومان
( جوایز بلافاصله بعد از اتمام بازی به حساب برندگان واریز خواهد شد )

شرایط شرکت در مسابقه :

- مسابقات هر شب راس ساعت 22 ، شروع خواهد شد
- تعداد شرکت کنندگان در هر مسابقه : 100 نفر 
- نوع بازی : بتل رویال
- بعد از پرداخت هزینهِ شرکت در مسابقه ( 2000 تومان )
 درخواست شرکت در مسابقه برای شما ارسال خواهد شد
- دقت کنید که باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع بازی درخواست شرکت در مسابقه ر
توجه ترجمه این مقاله در ترنسلیت انجام شده که ممکن است کمی اشکال داشته باشد.
افزایش آگاهی برای ALS با Survivorسال گذشته ، من یک دعوت غیر منتظره برای رقابت در Survivor: Winners at War دریافت کردم. این 40مین فصل که اکنون با CBS در حال اجرا است ، برندگان گذشته را برای حضور در مسابقه نهایی جمع می کند. گرچه من در ابتدا از بازگشت مطمئن نبودم ، اما آن را فرصتی دیدم که به داستان استیسی توجه کنم و سرمایه هایی را به گونه ای جمع کنم که نتوانم غیر از این بتوانم انجام دهم. بنابر
ثبت نام لاتاری 2021 یکی از راحت ترین روش ها برای اخذ کارت گرین کارت آمریکا است که بسیار مورد توجه ایرانیان است. باید توجه داشته که قبولی در لاتاری گرین کارت به شما اجازه اقامت و کار در امریکا را می دهد که ارزش بسیار بالایی دارد. با قطعیت می توان گفت که شرکت در لاتاری امریکا راحت ترین راه برای اخذ اقامت کار و زندگی در آمریکا است.یکی از امتیازات و شانس هایی که برای علاقه مندان به مهاجرت می تواند ایجاد شود ثبت نام لاتاری 2021 که پیش از این نیز انجام می
مسابقات فرهنگی و هنری فردا در رشته تک نوازی و گروه نوازی در این آموزشگاه برگزار شد و اسامی برندگان برای شرکت در مرحله بعد مشخص گردید.

شرکت دانش آموزان با استعداد آموزشگاه در نمایش صحنه ای مرحله ناحیه ای در کانون مهر شهرکرد

اجرای نمایشنامه خوانی در کانون مهر در مرحله ناحیه ای و بازدید عوامل اجرایی مسابقات از اداره کل آموزش و پرورش

شروع مسابقه «کوییزی شو» به مناسبت عید نوروز ⁣
از همین الان تا ۱۶ فروردین، دوستاتو کوییزشویی کن و علاوه بر دریافت پول نقد و جون اضافه به ازای هر دوست، اگه بیشتر از همه دوستاتو دعوت کنی، بدون قرعه‌کشی برنده کنسول PS4 میشی! ⁣
جوایز مسابقه:⁣
❤️ به ازای هر نفری که با کد دعوت شما تو کوییزشو ثبت‌نام و حداقل تو یک مسابقه شرکت کنه، یک جون اضافه و ۱۰۰۰ تومن به حساب کاربری شما و دوستتون واریز میشه. ⁣
در پایان مسابقه (۱۶ فروردین)،کسی که بیشترین تعداد
نمایشگاه خزندگان در تور کیشیکی دیگر از دیدنی های تور کیش نمایشگاه خزندگان در کیش می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب می کند. بیش از صد گونه خزنده کم یاب و نادر که از خانواده مارسانان به شمار می رود در این نمایشگاه وجود دارد که می توانید به تماشای آن بپردازید.در این نمایشگاه انواع مختلف مارهای عظیم بوا، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمارایگوانه ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مارپرنده تایلند، عنکبوت های بزرگ و پرنده خوار ب
نود و دومین مراسم اهدای جوایز اسکار Oscars 2020، توسط آکادمی علوم و هنرهای سینما و به افتخار بهترین فیلم‌ های سال ۲۰۱۹، در روز دوشنبه ۹ فوریه ۲۰۲۰ میلادی در سالن تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس (دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ به وقت ایران) برگزار شد. این مراسم پس از یک‌ دهه برگزاری در اواخر فوریه، امسال اوایل فوریه ۲۰۲۰ برگزار می‌شود. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی شرکت پخش رسانه‌ ای آمریکا ABS (ای‌.بی‌.سی) به صورت زنده پخش شد و تهیه‌کنندگی آن
برندگان جوایز نوبل سال 2019ارسال پیام دایرکت اینستاگرام از کامپیوتردانلود عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام با یک کلیکتفاوت BIOS و UFEI چیست؟در متا آینه ها (metamirrors) چه چیزی می توان دید؟تفاوت یادگیری ماشین با هوش مصنوعی چیست؟چه تعداد فوتون در جهان وجود دارد؟سریع ترین اَبَرکامپیوترهای جهان در سال 2018دمای صفر مطلق چیست؟اَبَرخون چیست؟پیش بینی زلزله با ردیابی حیوانات از فضابستن زخم به کمک لیزرتعریف رسمی یک کیلوگرم تغییر می کندبهترین شبیه سازهای اندرو
Ricky Gervais میزبان نمایشگاه جوایز سالانه است که یکشنبه 5 ژانویه از ساعت 5 بعد از ظهر پخش می شود. PT
هالیوود روز یکشنبه 5 ژانویه در بورلی هیلتون برای جوایز گلدن گلوب جمع می شود و مخاطبان در خانه می توانند از این طریق - با یا بدون اشتراک کابل - آن را دنبال کنند.
این مراسم از طریق NBC پخش می شود و همچنین برای بینندگانی که از طریق ارائه دهنده کابل خود تأیید اعتبار می کنند ، به صورت زنده از طریق وب سایت NBC در دسترس خواهد بود. این برنامه همچنین به صورت زنده از ط

شب نیمه شعبان 1440 مصادف با شامگاه 31 فروردین 1398 در حسینیه حضرت علی اکبر علیه السلام مراسم جشن باشکوهی به مناسبت فرا رسیدن میلاد سراسر نور منجی عالم بشریت حضرت حجة ابن الحسن العسکری علیه السلام با حضور مداحان و مردم عزیز حیدرآباد برگزار گردید که در ادامه تصاویری از این مراسم تقدیم می گردد! در ضمن در پایان این مراسم به قید قرعه به سه نفر از شرکت کنندگان در مسابقه خط حزب الله که در 22بهمن 1397 برگزار گردید از طرف کانون عترت جایزه اهدا گ
پس از برگزاری مرحله اول مسابقه خطبه متقین و برگزیده شدن چهارنفر از خواهران و یک نفر از برادران
نهاد رهبری دانشگاه میبد اقدام به برگزاری امتحان تشریحی از این خطبه در میان برگزیدگان کرد.
نتایج: آقای محمدحسین کاظمی و خانم فرزانه عرفانی نفرات اول این مسابقه شدند.
و خانم ها: بهاره کرمی و وحیده دهقانی نرگس فتاحی به ترتیب دوم و سوم و چهارم شدند.
جوایز در روز یکشنبه (98/9/3) ما بین نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه،اهدا خواهد شد.
پس از برگزاری مرحله اول مسابقه خطبه متقین و برگزیده شدن چهارنفر از خواهران و یک نفر از برادران
نهاد رهبری دانشگاه میبد اقدام به برگزاری امتحان تشریحی از این خطبه در میان برگزیدگان کرد.
نتایج: آقای محمدحسن کاظمی و خانم فرزانه عرفانی نفرات اول این مسابقه شدند.
و خانم ها: بهاره کرمی و وحیده دهقانی نرگس فتاحی به ترتیب دوم و سوم و چهارم شدند.
جوایز در روز یکشنبه (98/9/3) ما بین نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه،اهدا خواهد شد.
اکبر اقبالی کیست؟
اکبر اقبالی کمدین و طنز پرداز معروف ترک ایرانی از سرزمین آذربایجان می‌باشد. حتماً از اجراهای او کلیپ‌هایی را دیده‌اید! اقبالی سال‌هاست که به عنوان چهره‌ای مطرح و محبوب در کمدی مشغول فعالیت است.
نمایش‌های اکبر اقبالی
هم‌اکنون علی اکبر اقبالی بعنوان هنرمند و تهیه کننده مجموعه شوهای شبانه معروف “جنگ ستاره‌های رنگارنگ ” مشغول فعالیت است. قبل از آن به همراه نیما ساحلی، تبدیل به زوج معروف نمایش‌های طنز شده بودند و خنده
اگر شما هم از خودتون میپرسید که سایت تد تالک چیست؟ بهتره این مقاله رو کامل بخونید
TED مخفف سه کلمه Technology و Entertainment ، Design است ( تکنولوژی و سرگرمی و طراحی).
مجموعه‌ی TED یک سازمان غیر انتفاعی است که به «گسترش ایده های ارزشمند» اختصاص داده شده است.
تد در سال 1984 به عنوان یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا تاسیس شد که موسس آن  Richard Saul Wurman بود.
اما سمینارهای دوره‌ای آن از سال 1990 شکل گرفت.
اگر چه فعالیت‌های تد به این حوزه‌ها محدود نشد.
شکل اجرای برنامه
مهمترین فعالیت های انجمن نماز
1-  
تشکیل
ستاد اقامه نماز از بین دانش آموزان توسط  انجمن  نماز
2-  
تعیین
نمودن مکبرین ، موذنین و خادمین نمازخانه مدرسه
3-  
بیان
مسائل احکام بین دو نماز ظهر و عصر برای دانش آموزان
4-  
تهیه و
نصب لیست مکبرین ، موذنین و خادمین در نمازخانه مدرسه با طرحی جالب توسط کمیته
نماز
5-  
برگزاری
مسابقه بین دانش آموزان از مسائل احکام بیان شده و اهداء جوایز به برندگان
6-  
ثبت
نام از دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه انشاء ن

امشب بعد از کلی تقلا رفتم که کتاب جدیدی بخرم
سیم ورودی تلفن چیده شده_بدون دلیل و احتمالا غیرعمد_ پس اینترنت ندارم
فلت لپ تاپم خراب شده و صفحه اش مدام و هر لحظه تیره میشود پس نمیتوانم فیلم ببینم یا داستان کوچکی که عصر به ذهنم رسید را بنویسم 
پس تصمیم گرفتم سری به شهر کتاب بزنم و کتابی که "پدرام عزیز"  معرفی کرد را بخرم 
شهر کتابی که نزدیک خانه ام است تا قبل از این اصلا شبیه کتابفروشی نبود 
که اگر حتی یک بار سری به شهر کتابی زده باشی متوجه منظور
شب نیمه شعبان 1440 مصادف با
شامگاه 31 فروردین 1398 در حسینیه حضرت علی اکبر علیه السلام مراسم جشن باشکوهی به
مناسبت فرا رسیدن میلاد سراسر نور منجی عالم بشریت حضرت حجة ابن الحسن العسکری
علیه السلام با حضور مداحان و مردم عزیز حیدرآباد برگزار گردید که در ادامه
تصاویری از این مراسم تقدیم می گردد! در ضمن در پایان این مراسم به قید قرعه به سه
نفر از شرکت کنندگان در مسابقه خط حزب الله که در 22بهمن 1397 برگزار گردید از طرف
کانون عترت جایزه اهدا گردید.
دریافت ی
به گزارش خبرگزاری نرمی به نقل از ورایتی، در نوزدهمین سال اهدای اجر شوپارد داخل جشنواره فیلم کن ۲۰۱۹، ژانگ زئی این دستمزد را به دو نمدار کبیر امسال اهدا می‌کند. پاداش شوپارد که از سوی برند شوپارد خلق کردن شده هر سال دو جایزه خاص بوسیله بازیگران درون حال ظهور (زن و مرد) اهدا می‌کند. برندگان این جایزه را یک گروه ممیز گلچین می‌کنند تا از دو بازیگر کبیر در مسیر کاری‌شان حمایت شود. این دستمزد از سال ۲۰۰۱ خلق کردن شده و هر سال در جشنواره فیلم کن ت
 با عنایت به شرایط فعلی کتابخانه‌های عمومی در مواجهه با بحران اجتماعی در مواجه با ویروس کرونا، نهاد کتابخانه های عمومی کشور اقدام به برگزاری "مسابقه نقاشی ویژه کودکان" در جهت غنی سازی اوقات فراغت اعضای کتابخانه نموده است. به برندگان جوایزی اهدا خواهد شد.
هرهفته با یک جایزه کنارتونیم!

ان شاءالله هر هفته با یک مسابقه
همراه با جایزه هایی اعم از نقدی و غیر نقدی می آیم !

نتایج مسابقه از طریق همین وبلاگ با تگ #برندگان اعلام خواهد شد!
مفید ترین کد ها همراه با کد نفر اول در وبلاگ قرار داده خواهد شد!

برای شرکت در مسابقه بر روی مــــن بزنید!
هرهفته با یک جایزه کنارتونیم!

ان شاءالله هر هفته با یک مسابقه
همراه با جایزه هایی اعم از نقدی و غیر نقدی می آیم !

نتایج مسابقه از طریق همین وبلاگ با تگ #برندگان اعلام خواهد شد!
مفید ترین کد ها همراه با کد نفر اول در وبلاگ قرار داده خواهد شد!

برای شرکت در مسابقه بر روی مــــن بزنید!
بوسیله گزارش ایسنا، مراسم اعطای نشان عالی فرهنگی و هنری فردوسی در کالج علوم محور دانشگاه فردوسی برگزار شد و این علامت ها بوسیله سیدفتح الله مجتبایی، سجاد آیدنلو، سیدمصطفی سعیدی و سرگئی فئوفانف  از روسیه تعلق گرفت. در ادامه به شناساندن این برگزیدگان می پردازیم. سیدفتح الله مجتبایی: او که مورخ ادیان و فلسفه شرق است متولد سال ۱۳۰۶ در تهران است. منصب دکتری تاریخ ادیان و فلسفه شرق را از دانشگاه هاروارد آمریکا داخل سال ۱۳۵۰ گرفته است. از حکیم ف
اسامی برگزیدگان جشنواره را اعلام کرده‌اند. نفرات اول تا سوم را. من نیستم در این فهرست. هر دومرحله‌ی قبل که اثرم خودش را کشاند بالا و‌ بالأخره به فینال رسید هیجان‌زده شدم، تپش قلب می‌گرفتم و درحالی‌که نمی‌توانستم یک‌جا بند شوم به حیاط می‌رفتم و چنددقیقه‌ای به کنتور برق خیره می‌شدم بعد دور خانه می‌چرخیدم. و یکم بعدتر از آن به خودم می‌آمدم که چطور از هیجان و خوشی، گُر گرفته‌ام و چنددقیقه بی‌وقفه بلند بلند حرف زده‌ام و به آدم‌های دور
✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .
با پیشرفت اینترنت و فضای وب، راه انجام بسیاری از فعالیت‌ها تغییر چندانی کرده است. در دهه های اخیر جهت معرفی و شناخت کسب‌وکارها از راه های حضوری استفاده می‌شد که تاکنون این روش‌ها، جای خود را به سایت‌ها داده‌اند. وبسایت‌‌ها همچون فروشگاه‌ها هستند که به صورت جدید تری پیدا کرده‌اند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت سرور پارسه همراه باشید.
به کارشناس بهینه سازی و سئو سازی سایت مراجعه کنید
چنانچه صاحب یک کسب‌و‌کار و تجارت خاصی باش
یک رقابت ترتیب دهیدرقابت‌های ایده‌پردازی در قالب صندوق پیشنهادات یا رویدادهای نوآوری امکان غربال‌گری ایده‌ها را فراهم می‌کند. ، نتیجۀ برنامه‌ریزی و طراحی درست چنین رقابت‌هایی، حجم زیادی از ایده‌های اولیه و متمرکز بر موضوعات کلیدی است. کارکنان زمان زیادی را صرف ایده‌پردازی می‌کنند که منجر به ارتقای کیفیت پیشنهاداتشان می‌شود. وانگهی این فرایند در یک بازۀ زمانی مشخص انجام می‌شود. بنابراین، برگزاری این قبیل رقابت‌ها خللی در فرآین
برنده بهترین جایزه بهترین دوربین فیلمبرداری برای همه ماجراجویی های خارج از منزل و ارائه تکنولوژی چشمگیر برای قیمت مناسب است
طراحی، ویژگی ها و عملکرد کمپین های GoPro با نام تجاری پیش از بسته قرار داده شده است، که معتادان آدرنالین را قادر می سازد ابزارهایی برای ضبط سوء استفاده های خود داشته باشند. در حالی که GoPro همچنان در انتهای تسلط خود ادامه می دهد، نوآوری آنها در قالب جیبی دوستانه نیز ما را جذب کرده است. به همین دلیل GoPro Hero7 White تا سال 2019 بهتری

در چند دهه گذشته در اروپا، آمریکای شمالی و شرق آسیا فرهنگ خانواده سه‌نفره یا دونفره تثبیت شده است و با سرعت‌گرفتن تحولات در دنیای مدرن و تغییر سبک زندگی، سالمندان زیادی احتمالا ناچار به زندگی انفرادی می‌شوند. از سوی دیگر به دلیل اینکه هزینه نگهداری از سالمندان بسیار سنگین است و دولت‌ها نیز نمی‌توانند این بار سنگین مالی را برعهده بگیرند. بنابراین کارشناسان اقتصاد- اجتماعی راه‌های جایگزین برای این مشکل پیشنهاد دادند 
حذف پول از اقتص
 امروز 8 اردیبهشت مسابقه پرش جفت در میان کارکنان برگزار گردید که در پایان به ترتیب آقایان ابوالفضل بهمنیاری، عادل افراش و مهرداد منصوری و وحید رحیمی نژاد به مقام اول تا سوم(مشترک) دست یافتند.
به برندگان علاوه بر جایزه نقدی، لوح قهرمانی و کتاب خاطرات شهید شاهرخ ضرغام اهدا گردید

بیگ بنگ: جایزه نوبل فیزیک امسال ۲۰۱۹ به دو محقق سوییسی و یک محقق آمریکایی- کانادایی اعطا شد. نیمی از جایزه نوبل فیزیک امسال به «جیمز پیبلز» به دلیل اکتشافات نظری در کیهان‌شناسی فیزیکی و نیم دیگر این جایزه به‌طور مشترک به «میشل مایو» و «دیدیه کوئلُز» برای کشف سیارات فراخورشیدی که به دور یک نوع ستاره مدل خورشیدی می‌چرخد، اهدا شد.

به گزارش بیگ بنگ به نقل از ایرنا، دیدگاه‌های جیمز پیبلز در مورد کیهان‌شناسی فیزیکی کل این حوزه تحقیقاتی را غن
شاید شما هم بخواهید بدانید لاتاری گرین کارت آمریکا چیست و هدف از برگزاری سالانه این قرعه کشی چیست؟ مرکز رویای آمریکا چه نقشی در این قرعه کشی دارد؟لاتاری برنامه ی قرعه کشی سالانه آمریکاست. هرسال برنامه ی قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا توسط دولت آمریکا و اداره ی مهاجرت آمریکا برگزار می شود و تمام افراد تحت شرایط می توانند در این برنامه شرکت کنند. 
کشور ما ایران نیز تا به امسال جزو کشورهای مجاز بوده است. معیار اینکه اتباع چه کشورهایی می تو
با چه میزان سرمایه‌ای می‌توان وارد بورس شد؟
همه دوست دارند، ثروتمند شوند! پول و سرمایه، رفاه خوبی در زندگی به همراه دارد. شما دوست عزیزی که مشغول مطالعه این مطلب هستید هم به احتمال زیاد با این ایده موافقید. رشد در زمینه‌های مختلف زندگی از جمله زمینه مالی بسیار خوشایند است و نمی‌توان منکر آن شد. اما چند سوال مهم ایجاد می شود: در چه چیز سرمایه گذاری کنیم؟ با پول خود چه بخریم که سود کنیم؟ با پول کم کجا سرمایه گذاری کنیم؟ خبر خوب این است که در
با چه میزان سرمایه‌ای می‌توان وارد بورس شد؟
همه دوست دارند، ثروتمند شوند! پول و سرمایه، رفاه خوبی در زندگی به همراه دارد. شما دوست عزیزی که مشغول مطالعه این مطلب هستید هم به احتمال زیاد با این ایده موافقید. رشد در زمینه‌های مختلف زندگی از جمله زمینه مالی بسیار خوشایند است و نمی‌توان منکر آن شد. اما چند سوال مهم ایجاد می شود: در چه چیز سرمایه گذاری کنیم؟ با پول خود چه بخریم که سود کنیم؟ با پول کم کجا سرمایه گذاری کنیم؟ خبر خوب این است که در
گزارش تصویری مسابقه تیراندازی دانشجویان مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(رحمة الله علیه)
تاریخ برگزاری: روز چهارشنبه 24 بهمن 1397
برندگان:
مقام اول آقای سیدعلیرضا متولی
مقام دوم آقای محمدحسین روانفر
مقام سوم آقای صادق قاسمی
مهم ترین فعالیت های انجمن  قرآنی:
1-  
برگزاری
کلاسهای قرآن در رشته های قرائت ، مفاهیم و حفظ قرآن در مدرسه با سرکار خانم اسکندری
2-  
ثبت
نام از دانش آموزان جهت شرکت در مسابقات قرآن مدرسه مرحله آموزشگاه
3-  
تهیه
نوشته و طرحهای جالب  با موضوع قرآن و نصب
در پانل توسط کمیته قرآن
4-  
شرکت
دانش آموزان علاقمند به قرآن در کلاسهای دارالقرآن الزهراء(س)
5-  
همکاری
شورای دانش آموزی با دانش آموزان در مناسبتهای مختلف
6-  
تشکیل
هیئت قرآنی طه توسط مسئول ان
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
  یک خبر خیلی خیلی فوری :
# خبر _خوب منتشر شد !

از ایـــــــن پـــــــس
با قــدرت بیـشتر

ورود به دنیای جهش  
https://www.aparat.com/Jahesh.Learn

آموزش های ویدیویی
کــامـــلا رایــــگــــان

جایزه در ادامه مطلب  

و اما جایزه

دوستان ! هر کس که بیشترین بازدید را به ارمغان بیاره ،
 + ۱ ساب‌ دامین دلخواه رایـگان
 + ۱۰۰ مگابایت هاست رایـگان
 + نصب رایـگان وردپرس روی هاست
بهش تعلق می گیره ؛ این یعنی یه وبسـایت کامل !

روش به ارمغان آوردن بازدید :
در ا
بسمه تعالیان الله لا یغیر مابقوم حتی یغیروا مابانفسهم (رعد 11)نمایش عظیم حماسه حضور  کم نظیر مردم شریف و عزیزمان در حوزه انتخابیه بار دیگر چهره پرنشاط و پرصلابت مردم منطقه را در معرض قضاوت همگان گذاشت .آفرین به تلاش و غیرت و حمیت شما مردم همیشه در صحنه و تبریک و شاد باش صمیمانه به همه شما عزیزان و سروران چه آنانی که به من حقیر رای دادند و چه عزیزانی که در سطح حوزه انتخابیه به بنده رای نداده اند. عرصه انتخابات میدان هنرنمایی مردم آگاه و و آزاده
دانلود فیلم Troop Zero 2019 دوبله فارسی و کیفیت عالی

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : سرباز صفر-Troop Zeroلینک IMDbامتیاز : 6.9 از 10 – میانگین رای 3,938 نفرموضوع : کمدی, درام, خانوادگیفرمت : MKVحجم : 1.9 گیگابایت + 1 گیگابایت + 561 مگابایتمدت زمان: 94 دقیقهزبان: انگلیسیسال انتشار : 2019صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان :
~~~~~~~~
بازیگران : Mckenna Grace , Viola Davis , Jim Gaffigan
~~~~~~~~
خلاصه داستان :ماجراهای فیلم در سال 1977 اتفاق می افتد. “جورجیا” (Georgia) دختری است در روستایی زندگی میکند که آرزویش زندگی در جا
عنوان: برج سکوتنویسنده: حمیدرضا منایینشر: نیستانتعداد صفحات: جلد 1: 342 / جلد 2: 324/ جلد 3: 368سال نشر: چاپ اول 1395
کتاب را به پیشنهاد یک دوست کتاب خوان خریدم. حمید رضا منایی را نمی شناختم. شروع کردم به مطالعه کتاب. خواندم و همراه شدم با اتفاقاتی که مربوط است به افرادی حاشیه نشین، به ویژه معتادان در دهه شصت، در تمام سربالایی ها و سر پایینی ها، خنده ها و گریه ها و دارایی ها و نداری ها... سه جلد کتاب را با آرامش می خواندم و مدام به این موضوع فکر می کردم که اگر
1.     برنامه های دهه فجر97
برگزاری دو نمایشگاه
کتاب و روزنامه های زمان اول انقلاب با موضوع کتابخانه و بزرگداشت شهدا و عطر یاس
ویژه حضرت زهرا (س).
دیدار با امام جمعه
زهان تمامی اعضای انجمن. 
حضور درنواختن زنگ
انقلاب در مدرسه راهنمایی دخترانه حجاب زهان.
حضور درغبار روبی و
عطر افشانی گلزار شهدای گمنام.
حضور درگلباران تمثال
امام توسط مسئولین و اعضای انجمن کتابخانه.
شرکت در راهپیمایی 22
بهمن.
برگزاری نشست مدرسه
ای ویژه امام خمینی در دبستان پاسدا
آمنه جان میگفت صد سال تنهایی مارکز خودِ خود رئالیسم جادوییه که بقیه رئالیسم های جادوی قبل و بعد از اون سوءتفاهمی بیش نیست.  من که هیچ وقت صدسال تنهایی رو درک نکردم خود گابریل گارسیا هم در یادداشت های پنج ساله اش از تعبیر و تفسیرهای مختلفی که مردم عادی یا معلمان شعر و ادبیات و اساتید فلسفه و هنر و...  از کتاب صد سال تنهایی میکنن و از گوشه و کنار به گوشش میرسه تعجب میکنه و میگه پیش بینی این چیزا رو نمیکرده. خلاصه ماجرا اینکه مارکز توی یادداشت های
ایالات متحده آمریکا: ٣٦٣ جایزه
بریتانیا: ١٢٣ جایزه
آلمان: ١٠٦ جایزه
فرانسه: ٦٨ جایزه
سوئد: ٣١ جایزه
روسیه و اتحاد جماهیر شوروی: ٢٧ جایزه
سوئیس: ٢٦ جایزه
ژاپن: ٢٥ جایزه
کانادا: ٢٥ جایزه
اتریش: ٢١ جایزه
ایتالیا: ٢٠ جایزه
هلند: ٢٠ جایزه
لهستان: ١٨ جایزه
دانمارک: ١٤ جایزه
نروژ: ١٣ جایزه
اسرائیل: ١٢ جایزه
استرالیا: ١٢ جایزه
بلژیک: ١٠ جایزه
آفریقای جنوبی: ١٠ جایزه
هند: ١٠ جایزه
مجارستان: ٩ جایزه
چین: ٩ جایزه
اسپانیا: ٧ جایزه
ایرلند: ٧ جایزه
جزیره کیش تفریحات بسیاری دارد و جذابترین آنها گشت گذار با کشتی های تفریحی در دریای نیلگون خلیج فارس است. در  این کشتی های تفریحی علاوه بر گشت دریایی موزیک زنده ، سرو شام ، استند آپ ، اهدای جایزه و همچنین برنامه های شاد و مفرح برگزار میشود.
1- کشتی اوستا :
این کشتی تفریحی از جمله بزرگترین کشتی های تفریحی در جزیره کیش است ک طرفداران بسیاری دارد و با داشتن برنامه ریزی دقیق شبی خاطره انگیز را برای شما خواهد ساخت.
کشتی اوستا تنها کشتی تفریحی جزیره
قیمت جهانی طلا در ماه های اخیر صعودی شده و به فراتر از 1600 دلار رسیده است. این قیمت در 7 سال گذشته بی‌سابقه است و نشان می‌دهد که ارزشگذاری مقاصد سرمایه‌گذاری در بازارهای سفته‌بازانه به‌روز شده و مورد اقبال سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.
منطق بازارهای معروف به سفته‌بازانه این است که با خلق نقدینگی جهانی در معرض ارزشگذاری‌های مکرر هستند.  میزان نرخ بهره؛ توالی زمانی آنها را تعیین می‌کند که به‌دلیل وجود واحدهای پول متعدد (5 واحد پول برتر
جشن آغاز امامت امام زمان،حضرت ولیعصر (عج الله تعالی فرجه الشریف)
29 آبان 1397؛ ساعت 19:30 الی 21:30؛ سالن بزرگ همایش های دانشگاه دامغان

این جشن باعنوان "جشن بزرگ بیعت" به همت  "کانون مهدویت دانشگاه دامغان" برگزارشد.
لازم به ذکر است که جشنواره ای با مضمون "آغاز امامت امام زمان(عج) و شروع ربیع الاول" با عنوان "جشنواره بهارخانه "نیز به مدت3شب (مورخه 26-27و28 آبان)در محوطه خوابگاهها با همکاری کانون های مهدویت،طلوع مهر،رضوی،ریحانه،ایثار،مصباح،بسیج و جنبش ا
یکی از همکاران می گفت تجربه ثابت کرده است که قوم یهود قوم برتر هستند. چون با اینکه یهودیها جمعیت اندکی دارند، اما  تعداد زیادی از برندگان جایزه نوبل  یهودی بوده اند. ضمن آنکه یهودی ها در عمل نیز موفق بوده اند و توانسته اند مراکز اصلی قدرت و ثروت را تسخیر کنند.
سخن ایشان را که گوش می‌دادم به این مطلب فکر می کردم که در حوزة فلسفه علم نیز بیشتر مکاتبی که من می شناسم  حاصل اندیشة متفکرین یهودی بوده است (مثلا بیشتر پوزیتیویستها و متفکرین بزرگی ما
یکی از همکاران می گفت تجربه ثابت کرده است که قوم یهود قوم برتر هستند. چون با اینکه یهودیها جمعیت اندکی دارند، اما  تعداد زیادی از برندگان جایزه نوبل  یهودی بوده اند. ضمن آنکه یهودی ها در عمل نیز موفق بوده اند و توانسته اند مراکز اصلی قدرت و ثروت را تسخیر کنند.
سخن ایشان را که گوش می‌دادم به این مطلب فکر می کردم که در حوزة فلسفه علم نیز بیشتر مکاتبی که من می شناسم  حاصل اندیشة متفکرین یهودی بوده است (مثلا بیشتر پوزیتیویستها و متفکرین بزرگی ما

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رســـانه‌خبـــری شـــوش‌پـــلاس Psychology